• Ново
Принцезата На Девојките Снежна Кралица Елса Балет Тутус Костим За Танцување

Принцезата На Девојките Снежна Кралица Елса Балет Тутус Костим За Танцување

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Карактеристика : Зачудувачки едноделен костим со кибрит отстранлив наметка. Елече направено од сатен. Со пар прекрасни издувани ракави. Мекиот петискир има 2 слоја. Зачудувачки кастри околу полите на секој слој Соодветни бели хулахопки Супериорно истегнување И закрепнување Совршено За балет, танц или гимнастика со вградени плетеници одоздола. Костим За Принцеза На Девојки. Ноќта На Вештерките Божиќ Фенси Партија Туту Фустани.

Карактеристики

Производи во категоријата