• Ново
Девојки Елса Костим Кралицата Фустан Ноќта На Вештерките Деца Косплеј Фенси Роденден Облека

Девојки Елса Костим Кралицата Фустан Ноќта На Вештерките Деца Косплеј Фенси Роденден Облека

Buyers rating:
DEN 303.52

Износ

Детален Опис : . Пакетот вклучува : принцеза фустан+Кејп или фустан+Кејп +Додатоци. Оваа галантерија за девојки завршува со убава круна, стапче,ѓердан, прстен, две обетки и пар ракавици. Изберете од мека, дише, како памук, сатен, тул и органза за да создадете елегантна облека За Снежна Кралица. Исклучителна принцеза облечи додатоци во собата е украсен со сјајот детали, во комбинација со сина вештачки дијамант и сребрена работ. Тоа е неверојатен подарок за вашата мала принцеза, пријатели или кој Било ентузијаст На Елса! Материјал : Полиестер, памучна обвивка. Подуени ракави, елече со светки, едноставни, но елегантни снегулки или ѕвезден декор, одвојлива наметка, повеќеслојно меки здолниште. Фустанот за принцеза е совршен за карневалски костим, Ноќта на Вештерките, 36 октомври, фенси облекување на принцезата, детски косплеј, Божиќ итн. Стил на пуловер и еластична лента на задниот дел и половината за лесно носење и совршено вклопување. Принцеза облечи костим за девојки околу 3-9 години. Ве молиме проверете ја табелата со големини за детали за големината пред исходот.

Карактеристики

Производи во категоријата