• Ново
Машки Маици Со Пруги Со Пруги Долни Кошули Долги Ракави Обични Маици Врвови

Машки Маици Со Пруги Со Пруги Долни Кошули Долги Ракави Обични Маици Врвови

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Детали : *Големина На Ознака : М-3ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см) Ознака Sizemlxl2xl3xlheytcm160-170165-175170-180175-185180-185веигхткг40-52.552.5-6060-7070-8080-90мерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2см* Ставка Ткаенина : Полиестер* Боја На Артикл : Црна/Виолетова/Сива/Зелена(како што покажуваат сликите)* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Артиклот : ● Машки Кошули Со Пруги Со Пруги Долни Кошули Долги Ракави Секојдневни Зимски Маици Блузи* Содржина На Пакетот : 1*Кошули(Не Се Вклучени Додатоци)Како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да ја споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како и рамната големина на мерење табела : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули

[Нашата Продавница] : Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни сти

DEN 0.67
Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

DEN 1.00