• Ново
Колекција женски слонова коска Т-лента со перничето TRU TRU ITER POETET STILETTO PUST PUST PUMPS 6

Колекција женски слонова коска Т-лента со перничето TRU TRU ITER POETET STILETTO PUST PUST PUMPS 6

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба да ги понудат. Findе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршени со разни облеки и прилики. Без разлика дали ви недостасува нешто модерно, секојдневно, или шик колекција на списанија, го има изборот вашиот плакар, а вие, чекавте! Колекција на списанија. Секојдневен. Облечи. Материјал : Човек направен. Боја : Брегот на Слоновата Коска. Пета. Пумпа. Т-лента. Перниче. Тока. Висина на пета : 4.5. Тип на пета : Стилето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 1.67