• Ново
Ournourneyе се одржи женско мин.

Ournourneyе се одржи женско мин.

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашите потпетици на Отете Стилето од колекцијата на Gournee ќе ја зголемат вашата самодоверба со колку комплименти ќе добиете. Овој стил може да стане ваш нов фаворит со своето меко веганско крзно, каиш на глуждот и тока, и облик на отворен квадратен пети. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ insole ќе ги остави нозете да се чувствуваат поудобно од кога било. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux Fur. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux Fur. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3 1/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux Fur. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Секојдневен. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 1.67