• Ново
Марк и Мадду го тркалеа женските сандали со потпетици на потпетици во бело

Марк и Мадду го тркалеа женските сандали со потпетици на потпетици во бело

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Дајте им на вашите лесни летни облеки елегантен вртеж со овие сандали со високи потпетици. Податоци со прилагодлива тркачка тока со PU Covewhite и завршени со перничена инка со гумена надворешна плоча. ПУ го горната, гумена надворешна плоча. 3,5 инчи пета.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ournourneyе се одржи женско мин.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ournourneyе се одржи женско мин.

Нашите потпетици на Отете Стилето од колекцијата на Gournee ќе ја зголемат вашата самодоверба со колку ком�

DEN 0.33