• Ново
Единствени договори за женски ремени на глуждот на глуждот Отворен пети Стилето потпетици сандали

Единствени договори за женски ремени на глуждот на глуждот Отворен пети Стилето потпетици сандали

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Единствено преземање на класичен дизајн, овие потпетици имаат дизајн на предниот дел на ременот на Rhinestone и доаѓаат во фиксна кожа финиш што зрачи со безвременски гламур, истовремено обезбедувајќи максимална удобност. Повод : забава, канцеларија, случајни, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото -Ехел висина6 - 4 - 36 - - 9 3 3/47 - 5 - 37 9 3/8 - 3 3/47.5 5,5 38- - 9 1/2 - 3 3/48.5 6,5 39 9 5/6 - 3 3/49 - 7 - 40 10 - 3 3/ 410 - 8 - 41 - -10 1/3 3 3/4 Единствени поволни цени за женски рајни на глуждот Отворено пети на пети Стилето Сандали Вамп : Фаукс кожа+Rhinestone; Аутсала : гума; Пета : Faux кожа+Abs. Отворен пети. Стилето потпетици. Обични чевли. Тока. Пролет лето.

Карактеристики

Производи во категоријата