• Ново
Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ова лизгање на стилето со каиш покриена со ринестон е сигурно да стане во фокусот на собата. Колекцијата „Луна потпетици од ournourу Гура“ се направени со еластична веганска кожа и подлога. Сосениот зашилен пети го завршува овој лизгачки муле за без напор шик финиш. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата