• Ново
College Collection omeенски мирим мирим удобна пена широка ширина посочена пети високи пумпи за стилоти

College Collection omeенски мирим мирим удобна пена широка ширина посочена пети високи пумпи за стилоти

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Петиците на колекцијата на ournourneeир, пакуваат удар со нивниот дизајн со зашилени пети. Опремени со удобна пена од 4 мм hom ™ ™ hunsole и широка ширина, тие обезбедуваат удобност со секоја чекори. Гроздоберниот стил се постигнува со боксерски топин и ласкав каиш, додека веганските кожени нагоре го комплетираат изгледот. Висина на пета : 4 1/4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата