• Ново
Уникатни поволни цени за чисти потпетици на женските слајдови, чисти сандали

Уникатни поволни цени за чисти потпетици на женските слајдови, чисти сандали

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Нашите чисти слајдови со потпетици од стилоти ќе бидат сигурни дека ќе дадат изјава. Тим со вашиот омилен коктел фустан и шарени додатоци за гламурозен изглед на забавата оваа сезона. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 4 - 36 - - 9 - 37 5 - 37,5 - 9 1/4 - 38 6 - 38,5 - 9 5/8 39 - - 7 - 40 10 - - 310 8 - 41 10 1/4 311 9 - 42 10 5/8- - 3 Единствени поволни цени на женските јасен слајд Стилето потпетици чисти сандали Вамп : TPU, PU; Аутсала : гума; Пета : компјутер. Чисти слајдови со потпетици на стилоти. Слајд потпетица. Убава пета. Отворен пети. Висина на пета : 3 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата