• Ново
Ournourneyе се отвори пена за удобност од кораа, отворена пети на средно стилото пумпи

Ournourneyе се отвори пена за удобност од кораа, отворена пети на средно стилото пумпи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Заслепувајте ги сите во собата со потпетиците на Кораа од колекцијата на ourурни. Овој формален стил нуди долготрајна удобност со своите меки човечки материјали и 4 мм удобна пена ™ insole. Деталите за повеќекратни ленти опфатени со треперливи rhinestones го прават изгледот вистински шоу-стопер. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата