• Ново
Chueow Женски Блузи V-Вратот Краток Ракав Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Дозвола

Chueow Женски Блузи V-Вратот Краток Ракав Работни Униформа Печатење Џеб Блуза Дозвола

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Женска Мода Краток Ракав V-Вратот Блузи Работна Униформа Печатење Џеб Блуза Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Јака : V-Вратот.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови.Големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length SSmall4834102cm/40.16"17cm/6.69"40cm/15.75"66cm/25.98"MMedium61036108cm/42.52"18cm/7.09"40cm/15.75"67cm/26.38"LLarge81238114cm/44.88"19cm/7.48"42cm/16.54"68cm/26.77"XLX-Large101440120cm/47.24"20cm/7.87"43cm/16.93"69cm/27.17"XXLXX-Large121642126cm/49.61"21cm/8.27"44cm/17.32"70cm/27.56"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 102cm/40.16"Sleeve : 17cm/6.69"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 66cm/25.98"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 18cm/7.09"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 67cm/26.38"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm/44.88"Sleeve : 19cm/7.48"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 68cm/26.77"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 20cm/7.87"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 69cm/27.17"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 126cm/49.61 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 44cm/17.32 "Должина : 70cm/27.56" Жените врвови летни секојдневни блузи; Мека, лесна и дише ткаенина, удобна за носење. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Совршено за носење со фармерки,хеланки, шорцеви или здолништа во пролет лето и fall.

Карактеристики

Производи во категоријата

Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За

Карактеристики : Леќи Против Сина Светлина : блокатор На Сина светлина и УВ400 леќи, проѕирна поликарбона�

DEN 288.00
Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

65" половината : 114см / 44.58" Колк : 106см / 41 Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации голем�

DEN 3.33
дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула

Италијански Кошули Со Јака За Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Кошули Со Тркалезен В�

DEN 0.67
амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84
Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луксплум Машки Маици 3д Дигитален Принт Летни Врвови Маица За Вратот На Екипажот Секојдневна Блуза Работа Основна Маичка Т940А

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Мускули Печатени Врвови, Маица За Вратот На Екипажот, Маи

DEN 335.84