• Ново
14к Бело Злато Гравирање Половина Круг Со Работ Бенд

14к Бело Злато Гравирање Половина Круг Со Работ Бенд

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

14к Бело Злато 8мм Половина Круг Со Работ Свадба Бенд Големина 5.5 Големина : 5.50 Должина : 0 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум : 8 Ммстоун Поставување_1 : Прстен Машини (Минимум) : 5.5 Големина (Максимум) : 5.75 Зголемување На Големината : 0.25 Функција : цврст Материјал : примарно : Златно Вклопување : Стандардизирана Големина : Јестоун Форма_1 : Тбдтебелина : 1,8 ммгравибилно : Да Тип На Производ : Накит Тип На накит : Прстени Продадени По единица : секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна - Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Тип На Риџдстоун (Друго)_1 : Странично Монтирање На Камен(и)Облик на Прстен : Половина Тркалезни Приспособени Предмети Не Можат Да Се Вратат Материјал : Примарна - Чистота : 14к Завршница : Полиран Камен Количина_1 : 1 позлата : Ширина На Родиум Бенд : 8 мм камен поставување_1 : Големина На Машина За Прстен (Минимум) : 5,5 големина (Максимум) : 5,75 Зголемување На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарен : Злато. Прстен Одговара : Стандардна Големина : Да Камен Облик_1 : Тбд Дебелина : 1,8 мм Гравирање : Да Тип На Производ : Накит Накит Тип : Прстени Продадени По Единица : Секој Пол : Унисекс Материјал : Примарна Боја : Бел Прстен Тип : Свадба Бендови Тип На Работ : Гребени. Совршен за лична облека или подарок за вашата љубов да го одбележи вашиот посебен момент. Одличен подарок за вљубените, годишнина, ангажман, свадба, роденден, Божиќ, нова година, дипломирање или некои посебни моменти во животот.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67