• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Закосен Раб Удобност Одговара На Големината На Лентата 13,5

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Закосен Раб Удобност Одговара На Големината На Лентата 13,5

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Изработен во топло 10 каратно жолто злато, овој свадбен бенд е надворешна прослава на вашата љубовна посветеност. Оваа лента широка 5мм има закосени рабови за атрактивна привлечност. Овој удобен прстен доаѓа во големина на прст 13,5. Метална Тежина : 6,35 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Закосени Работ Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67