• Ново
14к Бело Злато Копче За Обетка Женски Мади К Полиран Роза Пост Обетки

14к Бело Злато Копче За Обетка Женски Мади К Полиран Роза Пост Обетки

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

14к Бело Злато Мади К Полиран Роза Пост Обетки ,Накит,Обетки,Тематски Обетки,Цвеќиња ,Накит,Обетки,Детски Обетки Полиран;14к Бело злато;Пост;Конкавен Материјал : Примарен - Чистота : 14к, Должина На Предметот : 5 мм, Позлата : Родиум, Карактеристика : Цврст, Производствен Процес : Удрен Од Умре, Материјал : Примарен : Злато, Ширина На Предметот : 5 мм, Тип На Производ : Накит, Накит Тип : Обетки, Продадени По Единица : Пар, Пол : Женски, Материјал : Примарна Боја : Бела, Затворање На Обетки : Пост И Притисни Назад, ТИП НА Обетка : КОПЧЕ, функција 2 : Никел Бесплатно, тип На Обетка Назад : Силиконски Висококвалитетен Накит и услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. 14к Бело Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата