• Ново
Тркалезно Намалување На Бел Природен Дијамант Свршенички Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато Од Зоната На Скапоцени Камења САД

Тркалезно Намалување На Бел Природен Дијамант Свршенички Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато Од Зоната На Скапоцени Камења САД

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Кружен Бел Природен Дијамантски Веренички Венчален Прстен ВО 14к Цврсто Жолто Злато (0,75 Кт) Едноставно Убаво!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Жолто Злато СО 14к Метален Печат. Камен : Бел дијамант. Боја на камен : бела, Јасност На Камен : I2. Вкупна Тежина На Карат : 0,75 Кт, Форма На Камен : тркалезна. Тип На Поставување камен : огради.

Карактеристики

Производи во категоријата