• Ново
10кт Розово Злато Жени Тркалезна Црвена Боја Подобрени Дијамантски Обесени Обетки Cttw

10кт Розово Злато Жени Тркалезна Црвена Боја Подобрени Дијамантски Обесени Обетки Cttw

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

ПРЕКРАСНО-и Светкаво овие обетки се совршени за секоја облека. Внимателно Ширина : 9 мм (.35 инчи) Тежи 2,27 грама (приближно)Прицврстување На Завртката. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло. Изработени во 10кт Розово Злато. Вкупна тежина од 3/8 Карати. Должина : 26,6 мм (1,05 инчи ) ; Ширина : 9 мм (.35 инчи ). Тежи 2,27 грама (приближно). Завртка Прицврстување. Сите дијаманти се природни и без конфликти по потекло.

Карактеристики

Производи во категоријата