• Ново
14к Бело Злато Природен Опал И Пинк Топаз 3-Камен Прстен Овален Дијамантски Акцент, големина 6

14к Бело Злато Природен Опал И Пинк Топаз 3-Камен Прстен Овален Дијамантски Акцент, големина 6

Buyers rating:
DEN 3191.84

Износ

Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Дизајниран од ПЈЕРА исклучиво За Габриела Голд. Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Дизајниран од ПЈЕРА исклучиво За Габриела Голд.

Карактеристики

Производи во категоријата