• Ново
Примарно Злато Карат Бело Злато Цветен Прстен На Прстите

Примарно Злато Карат Бело Злато Цветен Прстен На Прстите

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Направете ја крајната женска изјава со овој прекрасен прстен на прстите. Дизајниран во 14 каратно бело злато овој цврст прстен на прстите има прекрасна филигранска цветна шема за привлечен изглед. Овој шармантен прстен на прстите сигурно ќе се негува во годините што доаѓаат.Метална Тежина : 1,23 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Цветен Прстен За Прсти Финиш : Шема Пол : Женски метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 3мм До 6мм (заострен)Цврст Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Цврсто, Родиум.

Карактеристики

Производи во категоријата