• Ново
Примарно Злато 14к Двобојни Обетки Со Печат Од Лисја Овчар

Примарно Злато 14к Двобојни Обетки Со Печат Од Лисја Овчар

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Внесете свежи вибрации во вашиот секојдневен изглед со овие обесени обетки. Дизајнирани од 14 каратно жолто и бело злато, овие обетки од 35х10мм прикажуваат нежен дизајн на лисја и мушка за шармантна привлечност. Француските жичани спојки лесно се лизгаат во прободени уши. Метална Тежина : 0,8 грама. Цврсто. Метал : Злато. Тип На Обетка : Лист Висат Обетки. Затворање : Кука.

Карактеристики

Производи во категоријата