• Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 6

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Милграин Удобност Свадба Бенд Големина 6

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Вечен како и вашата наклонетост кон него/неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг/сопруга. Моден од 14 каратно жолто злато, оваа лента за удобност широка 5 мм има рабови од милгрин за совршен изглед. Оваа полукружна лента е достапна во големина на прст 6. Метална Тежина : 5,09 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Карактеристики

Производи во категоријата