• Ново
10к Жолто Злато Грутка Почетна Буква Приврзок А-З Азбука Шарм Јаже Синџир Ѓердан Во Собата

10к Жолто Злато Грутка Почетна Буква Приврзок А-З Азбука Шарм Јаже Синџир Ѓердан Во Собата

Buyers rating:
DEN 1103.84

Износ

Овој неверојатен 10кт Златен Дијамант Исечен Грутка Почетна Буква Приврзок За Шарм Со синџир од јаже од 2мм е со многу висок квалитет. Ова извонредно парче е во состојба да фати светлина од секој агол, што го прави совршен блинг за додавање на вашето секојдневно носење. Додадете го овој стилски приврзок во вашата колекција денес! Ние носиме најквалитетен накит, осигурувајќи дека овој приврзок никогаш нема да разочара. Детали за приврзок : 100% Автентични Златни Златни 10кт во рок од 1 работен ден премиум изработка Завршна обработка Со Дијамантски изработени дизајни Сосема Нов Стил На Синџир : Ширина На Синџирот На Јаже : 2мпендантна Тежина : 1,0 Грамспендант Висина : 0,75 " инчи10кт печат на кауција/јамка Во Џулцкинг имаат 25+ години искуство! Купувајте со доверба и нашето уверување дека нема да ве изневерат нашите висококвалитетни парчиња! Проверете ја нашата продавница за поквалитетни парчиња за да ги додадете во вашата колекција! 10к Жолто Злато Грутка Почетна Буква Приврзок А-З Азбука Шарм Јаже Синџир Ѓердан Во собата.

Карактеристики

Производи во категоријата

14к Diam Дијамант Канал Бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

14к Diam Дијамант Канал Бенд

14к Diam Дијамантски Канал Бенд Тип На Производ : НакитНакит Тип : ПрстениПрстен Тип : Свадба БендовиМатери�

DEN 0.67