• Ново
Правда девојки долга ракав Поларна мечка пижама за спиење со чорапи, големини 5-18

Правда девојки долга ракав Поларна мечка пижама за спиење со чорапи, големини 5-18

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Најсечените пижами од правдата пристигнале во правдата навреме за студеното време! Вклучено во овој 2-парчен сон поставен од правда е наметка за ноќни часови со долг ракав и пар супер меки чорапи совршени за студените зимски ноќи. Таа ќе го сака симпатичното печатење на поларна мечка на предниот дел на спиењето и контрастните ракави на наметката во кои има акценти на starвездите од сребрена фолија. Како поларна мечка, таа ќе остане топла во мекиот и пријатниот материјал на облеката. Спарена со кадифен, нејасни чорапи со гумени гребечи, таа ќе падне на главата над потпетиците во кревет облечен во овој ансамбл! Сет со 2 парчиња вклучува : наметка со долги ракави и чорапи. Наметка : Долг ракав, вратот на екипажот, ракавите за контраст. Чорапи : низ целиот печатење, гумени грејки. Графички принт на поларна мечка. Акценти на starвезда од сребрена фолија. Наметка : 100% полиестерско зајаче руно. Отпорен на пламен. Достапно во големини 5-18. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84
Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68