• Ново
Делукс Чудовиште Висока Дракулаура Детски Костим За Ноќта На Вештерките

Делукс Чудовиште Висока Дракулаура Детски Костим За Ноќта На Вештерките

Buyers rating:
DEN 287.52

Износ

Костимот Дракулаура На Луксузното Чудовиште Висока Девојка вклучува врв, здолниште и хеланки. Не вклучува перика или чевли. Ова е официјално лиценциран чудовиште висок производ. Делукс Чудовиште Висока Дракулаура Детски Костим За Ноќта на Вештерките : Врв, здолниште и хеланки. 100 проценти полиестер. Место чисто. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Карактеристики

Производи во категоријата