• Ново
Моделите на МекКал ЦЦЕ 3, 4, 5, здолништа и хеланки за деца и девојчиња, секоја од нив

Моделите на МекКал ЦЦЕ 3, 4, 5, здолништа и хеланки за деца и девојчиња, секоја од нив

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Детските здолништа и девојчињата на МекКал, здолништа и хеланки, ЦЦЕ (3, 4, 5, 6) : Материјал : Паперкирки (под половината) имаат предна лента, задната обвивка со еластични и варијации на рипчиња. Б : Применети опсези со влечење. Б, Ц, Д : Останува. Хелегите имаат еластична половината и нема странични споеви. А, Е : Применети еднослојни руфи со недовршени рабови. F, G, H : Applique} S (купено по избор за H). Сите имаат тесни хем. Мекал нуди модели за шиење за денешните модни трендови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84