• Ново
Мали Девојчиња Мали Деца Костими За Капење Ленти Печати Пливање Маица Со Гаќи Шапка Во Собата За Сурфање Капење

Мали Девојчиња Мали Деца Костими За Капење Ленти Печати Пливање Маица Со Гаќи Шапка Во Собата За Сурфање Капење

Buyers rating:
DEN 390.08

Износ

Јехдор Мали Девојчиња Мали деца 3 парчиња Костим За Капење Ленти Печати Пливање Маица Со Гаќи Шапка Во собата за Сурфање Капење.Комплетот Вклучува : 1 парчиња Девојки Пливаат На Врвот, 1 парчиња Пливаат Кратко, 1 парчиња Капа За Пливање Состојба : Ново без тагматеријал : 80% Полиестер, 10% Чинлон, 10% Спандекстаг Бр.Препорачана Големина На Градите На Ракавите Должина На Половината Должина 902-319,7 "/50см13, 0"/33см9, 8 "/25см15, 0-20, 5 "/38-52см7, 9 "/20 cm1003-420.5"/52cm13.8"/35cm10.2"/26cm15.7-22.0"/40-56cm8.3"/21cm1104-522.0"/56cm15.0"/38cm11.4"/29cm16.5-23.6"/42-60cm8.3"/21cm1205-622.8"/58cm15.7"/40cm11.8"/30cm17.3-25.2"/44-64cm8.7"/22cm1307-823.6"/60cm16.9"/43cm12.2"/31cm18.1-26.8"/46-68cm8.7"/22cm1409-1025.2"/64cm17.7"/45cm13.0"/33cm18.9-28.3"/48-72cm9.1"/23 см Јеадор Мали Девојчиња Мали деца 3 парчиња Костим За Капење Ленти Печати Пливање Маица со Гаќи Шапка Во собата за Сурфање Капење. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Изработен од елегантен висококвалитетен материјал, мек, свилен, растеглив, брзо сув и удобен за носење. Долгиот ракав ја штити кожата на рацете на девојчињата од изгореници од сонце, ленти за печатење, флоунс, обезбедува слободно движење на девојчињата и заштита од сонце. Погоден за пливање, капење, сурфање, базен, одмор на плажа, тропско патување, забава во базен, воден парк, фотографија итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68