• Ново
Kidtopia со долг ракав пулвер опуштен пакет со маици

Kidtopia со долг ракав пулвер опуштен пакет со маици

Buyers rating:
DEN 230.24

Износ

Девојки на Кидтопија 4-18 и плус долга ракав за пресврт-пред-кошула за боја. Симпатична привлечна долга ракав екипаж на вратот на вратот врвен совршен за пролетните карактеристики низ целата печатена вратоврска боја, акцентирана со детали за предниот пресврт на предниот дел на предниот дел, овој трендовски симпатичен врв има удобност, лесен и е погоден за секојдневните прилики добро со пар фармерки, хеланки и панталони. Застани. Вратот на екипажот. Долги ракави. Нагласени со детали за пресврт. Модела за вратоврска. 92% полиестер, 8% спандекс. Машинско миење, суво суво на ниско ниво.

Карактеристики

Производи во категоријата