• Ново
Нараквица, Нараквица Sportsономска Висока Еластичност Отпорна На Удари Заштита На Зглобот Плетена Кошарка Одбојка Заштитник За Зглоб Спортска Облека

Нараквица, Нараквица Sportsономска Висока Еластичност Отпорна На Удари Заштита На Зглобот Плетена Кошарка Одбојка Заштитник

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Врвот Миленичиња Од Џојбај пазар.Опис : со еластичност И незатегнатост, овие спортски штитници за зглоб се удобни за носење, дишат и не се затнати, ја отстрануваат влагата и потта, дозволувајќи им на вашите раце да се движат freely.By користејќи protectionономски дизајн и заштита од компресија, оваа заграда за зглоб ви овозможува ослободување од синдром на карпален тунел, артритис, тендинитис и зглоб pain.It изработен е од најлонски материјал.Должината на оваа нараквица е 10см, а ширината е 8см. Совршен е за вежбање, спорт, активности на отворено, трчање итн.Име на ставка : Нараквица Материјал : Најлон Карактеристики : onomономски Дизајн, Висока Еластичност, Апсорпција На Пот Детали За Големина : Л : 10см/3,94", В : 8см/3,15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Нараквица со еластичност и непропустливост, овие спортски штитници за зглоб се удобни за носење, дишат и не се затнати, ја отстрануваат влагата и потта, овозможувајќи им на вашите раце слободно да се движат. Со користење на protectionономски дизајн и заштита од компресија, оваа заграда за зглоб ви овозможува ослободување од синдром на карпален тунел, артритис, тендинитис и болка во зглобот. Изграден е од најлонски материјал. Должината на оваа нараквица е 10см, а ширината е 8см. Совршен е за вежбање, спорт, активности на отворено, трчање итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лента За миење на зглобот Микрофибер Миење На Зглобот Лента За Пешкири Абсорбента На Зглобот Нараквици За Течно Перење Нараквици

Опишете : име На Производ : еднобојно миење на лицето рачна боја како што е прикажано материјал : Крпа : 5*11

DEN 3.33
Wilенски џогер Пант Вилсон, црно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wilенски џогер Пант Вилсон, црно

Борбајте се против студот во овој џогер пан, слаби пантолони, дизајнирани за перформанси во студени усл�

DEN 2.67
Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција
  • Ново
Оценка на клиентот:

Висока Еластична Лента За Глава Женска Лента За Јога Во Боемски Стил Дише Шарена Еластична Лента За Глава Со Дезен За Апсорпција

Име на ставка : Јога Лента За Глава Материјал : Полиестер, Спандекстил : Боемиагендер : Женски Карактерис�

DEN 207.84
Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скслог Женски Летен Тренинг Без Ракави Тениски Фустан Прерамки За Шпагети Кафеав Цврст Тениски Фустан Вградени Шорцеви Атлетски

краток атлетски фустан со вградени шорцеви Тренингот Атлетски женски голф облека Печатење Тениски Фус�

DEN 2.00
Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Анти-ѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти Тениско Здолниште Летни

Женско Спортско Кратко Здолниште Лабаво Лажно Дводелно Антиѕиркање И Брзо сушење Трчање Фитнес Кулоти

DEN 1.33
Нелизгачка Лента За Глава Мажи Жени Трчање Лента За Глава Фитил Еластична Спортска Лента За Глава За Фитнес Јога Фитнес Анти-лизгачка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нелизгачка Лента За Глава Мажи Жени Трчање Лента За Глава Фитил Еластична Спортска Лента За Глава За Фитнес Јога Фитнес Анти-лизгачка

Опис : нашата спортска лента за глава, совршен додаток за секој активен животен стил! потните ленти се на

DEN 207.84
Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жени Во Течни Шорцеви За Трчање Секојдневен Летен Атлетски Тренинг Моторџиски Шорцеви Теретана Со Висок Струк Јога Тениски Здолништа

Женски Панталони За Јога ,Спортски Трчање Со Висок Струк Секојдневни Шорцеви За Слабеење Пролет Лето...

DEN 2.33
Женски Тениски Здолништа Со Висок Струк Перформанси За Трчање Тенис За Здолниште Голф Здолниште Лесен Спорт Активно Здолниште
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Тениски Здолништа Со Висок Струк Перформанси За Трчање Тенис За Здолниште Голф Здолниште Лесен Спорт Активно Здолниште

Удобно за сите сезони и разни прилики.89 "Пред Препоните : 26см / 10.63" Здолниште Страна Должина : 44см / 17.Голем

DEN 239.84