• Ново
Црвен Бивол Макадамија Кафе, Земја, Унца

Црвен Бивол Макадамија Кафе, Земја, Унца

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Кафе Од Црвен Бивол Макадамија, Мелено, 12 унцебранд : Форма на Црвен Бивол : Мелен Бренд : Црвен Бивол-Вкус : Макадамија - Содржина На Кофеин : Кофеин-Ниво На Печење : Средно_рост - Од високо одгледувани зрна Arбика, најценето кафе одгледувано-Мешано И пламен печено во Вичита, Канзас-Спакувано Во Форма на Торба со патент : Земјата. Марка : Црвениот Бивол. Вкус : Макадамија. Содржина На Кофеин : Кофеин. Ниво На Печење : Средно_ Печено. Од високо одгледуваните зрна Arбика, најценетото кафе одгледувано. Помеша и пламен печени Во Вичита, Канзас. Спакувано во торба за заклучување со патент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Редовното мелено кафе на Оз Мерилу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Редовното мелено кафе на Оз Мерилу

6 / 11 мл Редовното кафе на Мерилу е специјална конбинирање на кафињата од Јужна и Централна Америка Позна

DEN 80.80