• Ново
Давинци Гурмански Класичен Црм Де Менте Сируп, мл

Давинци Гурмански Класичен Црм Де Менте Сируп, мл

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Јасно супериорен, нашиот освежителен Класичен Крем Де Менте сируп обезбедува јасен, чист вкус на нане без вештачка боја. Заменете го нашиот крем со вкус на свежа нане де менте сирупот за да создадете вкусни моктели во кои секој може да ужива. Во Гурманот Давинци, ги набавуваме најквалитетните состојки за Нашата Класична линија сирупи за да обезбедиме неспоредлив вкус. Ние го засладуваме Нашиот Класичен Крем Де Менте сируп со чист шеќер од трска за автентичен, интензивен вкус доверба баристи и миксолози. Пробајте го овој сладок сируп во коктели, моктели или италијанска сода за совршено дополнување на вкусот. Во топли пијалоци, наросете топло какао или кафе за пресврт на нане. Или измислете пијалоци со потпис и оставете ја вашата креативност да владее со прскање на овој вкусен сируп. Комбинирајте со сирупи од нашите производи за широк избор за да создадете уникатни сопствени вкусови. Јасна боја, Нашиот Класичен Крем Де Менте Сирупот е без маснотии и е направен без вештачки бои. ЦР ВРЕМЕ ДЕ МЕНТЕ СИРУП : Користете го нашиот крем де менте сируп со вкус на свежа нане за да создадете вкусни моктели во кои секој може да ужива Со Гурманскиот Класичен Црм Де Менте Сируп.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафето на Пит Пит Мока Јава Декаф

Кафе, МокаЈава, Темно печење, Декаф, земја, торба 12 мл големо тело со ноти на зачин за печење и горчливо чо

DEN 191.68