• Ново
Вејлон Отворено Модерна Трпезарија Стол, Во собата на 2, Црна

Вејлон Отворено Модерна Трпезарија Стол, Во собата на 2, Црна

Buyers rating:
DEN 1439.68

Износ

Нагласете го вашиот комплет за јадење на отворено со столови со неверојатен шарм и удобна функција. Одликувајќи се со својства отпорни на временски услови и уникатен пластичен материјал за мешање, нашиот извонреден сет за трпезариски столчиња на отворено обезбедува неверојатно стабилни рамки кои ќе ви траат во годините што доаѓаат. Овој минималистички дизајн ги балансира линиите за чистење и перфорираната дијамантска шема за да создаде импресивен изглед на цврста структура и стилска удобност. Завршен со модерна атмосфера, нашиот сет за столици сигурно ќе го трансформира секој простор во дворот во префинето ремек-дело. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : со чисти, прецизни линии, нашите столчиња за јадење се идеален модерен додаток за вашиот надворешен простор. Завршено со перфориран дијамантски модел дизајниран за дишење, секој стол не само што нуди шик, минималистички изглед, туку обезбедува и неверојатна структура. ПОЛИПРОПИЛЕНСКА СМОЛА : Создаден со висококвалитетен, специјално дизајниран полипропилен, нашиот сет за стол е направен да биде многу издржлив и отпорен на временски услови. Секоја поединечна компонента на нашата мешавина од полипропилен е специјално избрана за да создаде уникатна мешавина која гарантира дека вашиот производ е со најдобар квалитет. СЕТ ОТПОРЕН на ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ : Нашиот комплет се состои од материјал отпорен на временски услови, познат по тоа што одбива вода и се спротивставува на сончевата светлина. Овој издржлив комплет нуди лесно одржување за да можете да го поминете целото лето лежејќи на отворено во удобност. ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Секој стол е 24.00" W x 20.50" d x 32.20 " H. ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој шармантен сет за столчиња. ПОТРЕБНО Е СКЛОПУВАЊЕ : Потребно Е Одредено склопување за овој комплет стол. Вклучени се сите упатства и алатки потребни за склопување. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : Две (2) Столици За Јадење. Материјал : Полипропиленска Смола. Боја : Црна. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Собрание. Димензии : 20,50 инчи длабок x 24,00 инчи широк x 32,20 инчи висок. Димензии на седиштето : 16,50 инчи длабок x 17,00 инчи широк x 17,50 инчи висок. Висина на раката : 27,00 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сквишмалоус Бл Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус Бл Ајкула

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 319.84
Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26 Висина, Вистински Зачуван Декор За Мешунки За Семиња За Дома или Секојдневни

Викерман Природен Џиновски Семе Мешунка Половина 26" Висина, продадени како 1 по пакет Ова е целосно прир�

DEN 1.00