• Ново
Лизгајте Топчесто Пенкало Со Средна Точка Сино Удобно Гумено Држење За Непречено Пишување 12-Брои

Лизгајте Топчесто Пенкало Со Средна Точка Сино Удобно Гумено Држење За Непречено Пишување 12-Брои

Buyers rating:
DEN 68.80

Износ

на #1 продажба на топчесто пенкало што може да се повлече.Уште помазно од класичниот систем за мастило.Секојдневно, пенкало за повлекување со мазен клик.Удобен гумен стисок и метален клиписто така достапни во фина точка, задебелен или удобен стисок. Лизгајте Топчесто Пенкало Со Средна Точка (1,0 мм)Сино Удобно Гумено Држење За Непречено Пишување 12-Брои.

Карактеристики

Производи во категоријата