• Ново
Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За Спална соба Дневна Соба Божиќ декора

Денот на независноста ќебе, мека и топла прирабница празник Божиќ декоративен кревет троседот Независност ден ќебе погоден За

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Детали за производот : ова фланелен ќебе е супер меко, убаво, дише, топло и удобно, но не премногу жешко.Висококвалитетен микрофибер : Меко ќебе изработено од 250 ГСМ 100% микрофибер ткаенина, без топка и без избледување на бојата, топло и удобно во текот на целата година, добра изолација, издржлив квалитет, одлична мекост!Погоден за четири сезони : топло во зима и светло во лето, употреба во текот на целата година. Совршен придружник за каучи, кревети, кампување патувања и климатизирани соби.Дише, меко, удобно и пријатно за кожата ќебе што може да се користи преку целата година, топло во зима и ладно во лето.Може да се користи како ќебе за дремка, ќебе за софа, ќебе за патување, ќебе за автомобил.Исклучителен дизајн, зајакнување на работ за да се спречи паѓање, издржлив, подобрување на квалитетот и издржливоста на ќебето за ладење.Опис на материјалот : Близу до телото е топло, меко и погодно за кожата, што ви дава вистинска удобност, целосно се спротивставува на контракција и брчки.Инструкции за перење : може да се мијат рачно или машина, не натопувајте долго време, не избелувајте, температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C.Посебна забелешка : овие податоци за мерење се мерат под поплочување. Поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 1-3см е нормален феномен.Код : Ден На Независност : XXS-80*120cm XS-100*150cm S-130*150cm XL-50*200cmpleash обрнете внимание да ја изберете вистинската големина, благодарам Дише, мека, удобна и пријателска за кожата. Ќебе што може да се користи во текот на целата година, топло во зима. Може да се користи како ќебе за дремка, ќебе за софа, ќебе за патување, ќебе за автомобил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DEN 239.84
Камен И Бела Вафли Плете Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Камен И Бела Вафли Плете Фрли

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 2079.84
Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денот На вљубените Фрли Ќебе Супер Мека Фланелен Пријатна Ќебиња Перат Лесен Топло Нејасни Ќебе За Каучот Софа Кревет Канцеларија

1 Материјал од ткаенина : 250гр фланелен 2 Применливо сценарио : може да се користи како ќебе за сиеста, ќеб�

DEN 0.33
Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Електрично Загреано Меко Загреано Електрично Зимско Ќебе Фланелен Ќебе Мек Домашен Текстил Двојно Ќебе За Кревет Термичко Ќебе

Ткаенина : фланелентемпература : 3860 ° C топлина, двослоен сендвич дизајн, жици, топло и удобно.Големина : 45

DEN 607.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 207.84
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33