• Ново
Северна светлина На Мулти-Обоени Ц Транспарентни Божиќ Замена Светилки

Северна светлина На Мулти-Обоени Ц Транспарентни Божиќ Замена Светилки

Buyers rating:
DEN 191.68

Износ

Никогаш не се наоѓајте без сијалица за замена кога ќе се изгасне светло; подгответе се оваа празнична сезона. Нема брзање и парадирање на секоја продавница додека не ги пронајдете вистинските; пребарувањето во последен момент може да биде фрустрирачко. Нашите повеќебојни проѕирни заменски светилки се совршено тајно оружје кога ќе се појави таа празнична финта, бидете херој На Божиќ. Карактеристики на производот : 4-Парче Божиќ замена светилки. Заврши : транспарентен. Боја : мулти. Мулти-боја содржи : црвена, портокалова, зелена и сина. Големина на сијалицата : Ц7. Е12 месинг база. 120 волти, 5 вати. Стаклени светилки со златни средни основи. СЕРТИФИЦИРАН И одобрен за внатрешна или надворешна употреба. Димензии : 2" висок х 1" дијаметар. Материјал(и) : стакло/метално Пакување од 4 проѕирни светилки За замена Ц7 со Повеќе Божиќ. Мулти вклучува зелена, сина, црвена и портокалова боја. Е12 месинг база; 120 волти, 5 вати. УЛ наведени за внатрешна и надворешна употреба. Пакетот вклучува 4 од секоја прикажана ставка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мотор Хармоничен Балансер П Н: 102222

АТП Мотор Хармоничен Балансер П / Н : 102222 Атп Грејверкс Хармоничните Балансери се висококвалитетна алте�

DEN 607.68
Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Валки Самерлајт ЛЕД Слушалки

Секоја човечка клетка ја синхронизира својата активност со сонцето — главниот извор на енергија за пов

DEN 415.84
ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х
  • Ново
Оценка на клиентот:

ИНЖЕНЕР Ц РОД КРАЈ, МАГ СЕР, 3 4, Р Х

Најдобар Избор за Лента За Скали и Апликации со 4 Врски!Краевите на Прачката за самоподмачкување, самоза

DEN 3.33
Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мармонт Хил Мх-Диалц-80-Вфп-24 24

Карактеристики : карактеристики На Печатење вкусен предмет и ќе биде прекрасно надополнување на речиси

DEN 1.00
Мид Травелвју Двоглед-10х25
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мид Травелвју Двоглед-10х25

ME125001 Mead 10x25 Travel View Двоглед (Црна) Леќа Clotneck Прерамки Носење Case Limited Доживотна Гаранција Висококвалитетни

DEN 3.33
Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Широка Нога Панталони Со Висок Струк Обични Течни Панталони Лабаво Вклопување Палацо Панталони Удобна Работа Панталони

Жени Удобни Секојдневни Чипка Пати Висок Струк Директно Цилиндар Целосна Должина Панталоникарактерис�

DEN 319.84