• Ново
Шампион Голема Машка Моќност Руно Џогер Панталони, До Големина 6XL

Шампион Голема Машка Моќност Руно Џогер Панталони, До Големина 6XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Машката панталона За џогер Од Руно На Шампионот го содржи класичното лого На Везот На Шампионот Ц со странични џебови и ногарки за манжетни за релаксирање . Машки Голем и Висок руно џогер панталони. странични џебови со цртање. манжетна нога за релаксирачко вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28