• Ново
Сидро Хокинг 11-Парче Стакло Садови Во Собата, Јасно

Сидро Хокинг 11-Парче Стакло Садови Во Собата, Јасно

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Сидро Хокинг 11-Парче Стаклени Садови За Печење Јасно 82643обл5 донесете го ова сидро хокинг 11-парче печење поставено во вашата кујна за да ги замените неусогласените и обоени садови и чинии. Чистата стаклена конструкција на овој комплет ви овозможува да видите дека состојките се темелно измешани и дека садовите се печат правилно. Чашите за крем во комплетот за печење од 11 парчиња сидро доаѓаат со капаци за лесно складирање во фрижидер.Што Е Вклучено : 8 во. квадратна торта сад9, 5 во. длабока чинија за пита1, 5 qt. лоаф16 мл. мерење чаша1 qt. мешање сад1, 5 qt. сад за мешање2, 5 кт. мешање сад2 х 6 мл. крем чаши со јасни пластични капаци 11-Парче Печење Сет вклучува 8 во. Квадратни Торта Јадење, 9.5 во. Длабока Плоча За Пита, 1,5 кт. Леб, 16 мл Мерна Чаша, 1 кт. Сад за мешање, 1,5 кт. Сад за мешање, 2,5 кт. Сад за мешање, 2 х 6 мл. Крем Чаши Со Јасни Пластични Капаци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студел индустрии Зимски животински животни животни снегулки графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност,

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 3.33