• Ново
Мировник Платно Црна Опрема Торба

Мировник Платно Црна Опрема Торба

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Нашата Торба За Опрема е дизајнирана да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, радио, реклами за колена и лакти, ракавици и други неопходни работи за превртување во еден лесно пренослив носач. Поради својот солиден и преголем дизајн со лесен пристап преку врвот, тој се истакнува во складирање и организирање на различни големи и обемни снимање, лов и надворешна опрема во една лесно препознатлива торба. Доживотна гаранција. Издржлив, платно. Четири рамни џебови : мека јамка област за закрпи. Двоен патент нуди функција за заклучување. Завиткајте ја рачката за рачно носење. Отстранлив ремен за рамо. Големина : 24"l x 12"h x 12"d Тежина : 2.7 фунти Боја : Црна UPC : 663306215242 Увезени. - Дизајниран да организира балистички елеци и носачи, шлем, очила, маска за гас, радио и други основни работи за превртување во еден лесно пренослив носач-Солиден и преголем дизајн со лесен пристап преку горниот Дел се Одликува со складирање и организирање на разновидна голема и гломазна надворешна опрема - Составена од издржливо платно Четири Рамни џебови Мека јамка се за закрпени - двоен патент нуди функција за заклучување рачка за рачно носење отстранлив ремен за рамо - доживотна големина : 24"l x 12"h x 12"d тежина : 2. 7 килограми Боја : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно...

DEN 399.84