• Ново
Италијански Кожни Футроли За Визит-Картички Со Аголна Размавта, Фуксија, 100pk

Италијански Кожни Футроли За Визит-Картички Со Аголна Размавта, Фуксија, 100pk

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овие елегантни Италијански Кожни Футроли За Визит-Картички со Хартија за ЏЕМ се елегантни и професионални, но сепак функционални. Со безбедно предвремено затворање, можете лесно да пристапите до сите ваши картички во брзање! Можете да чувате до 20 визит-картички со стандардна големина. Синиот рециклиран пергамент стационарен комплет со пликови и белешки. Големина : А2 (4 3/8 х 5 3/4 инчи). Количина : 25 коверти и забелешки. Пергаментот е направен од картон од 100 килограми со ткаена завршница. Совршен за персонализирање на кореспонденцијата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Миа К. Колекции Отај Торба За Рамо

МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна облога од веганска кожна ткаенина : Дизајниран Со луксузни ук

DEN 879.68
BCBGeneration Sophia Square Micro Satchel
  • Ново
Оценка на клиентот:

BCBGeneration Sophia Square Micro Satchel

Ажурирајте ги вашите додатоци за да вклучите стилски и функционални парчиња со оваа торба за микро салц

DEN 303.68
Џеј Џеј Кол Сачел Црно И Злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џеј Џеј Кол Сачел Црно И Злато

Следете ги потребите на бебето со стил со ТОРБАТА ЗА Пелени ЏЕЈ ЏЕЈ Кол Сачел Пространиот ентериер вклу�

DEN 606.24
BCBGeneration Ines Houndstooth Satchel
  • Ново
Оценка на клиентот:

BCBGeneration Ines Houndstooth Satchel

BCBGeneration Ines Hound Stooth Satchel со прилагодлива и одвојлива лента, помал каиш на ланецот на горниот дел од торбата

DEN 2.33
Алуминиумски Паричник,Минималистички Алуминиумски Паричник За I Карти За ЖЕНИ, Торбичка За Чување На Држачот За Џебни Картички,Преносни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алуминиумски Паричник,Минималистички Алуминиумски Паричник За I Карти За ЖЕНИ, Торбичка За Чување На Држачот За Џебни Картички,Преносни

Опис : [Заштитен Случај Со Кредитна Картичка]Овој Држач За Кредитна Картичка со висококвалитетни алумин

DEN 2.00
Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch
  • Ново
Оценка на клиентот:

Riah Fashion Coundday Chaped Canvas Makeup Touch

Класичното и живописно шарено печатење на модни модни торбички со шари на платно и живописно печатење е

DEN 352.00