• Ново
Островска екипа Хаваи торбички-средно хибискус здраво

Островска екипа Хаваи торбички-средно хибискус здраво

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Поднесената торбичка со патент на Хаваи е достапна во разни дизајни и големини. Совршено е за носење на сите ваши основни мали работи, идеални за козметика и додатоци. Локално дизајнирани обрасци обоени патент и каиш одлично за носење мали основни работи со средна големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Торба Со Среден Пазар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Торба Со Среден Пазар

Магнетното затворање се отвора на главниот оддел со внатрешен џеб со патент, џеб за мобилен телефон и то

DEN 2.33