• Ново
Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг 30х

Симпатична Животинска Алпака Шема Чанти За Повеќекратна Употреба Платнена Торбичка Печатена за Училишна Работа Патување Шопинг

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Издржлив : Цврста основа и ремен за рачка, совршено директно шиење, Висококвалитетно памучно платно. Пријатните материјали и занаетчиството создаваат пријатна Торбичка Што ќе трае многу години. Спецификација : . Материјал : памук и лен платно. Големина : 30х40см. Тежина : 132гр. Капацитет : 6-8 списанија А4, Ајпад, мобилен телефон, козметика итн. Врвен Квалитет. торбите за рамо се направени од висококвалитетна памучна и ленена платнена ткаенина, можат да издржат секојдневно абење, овозможувајќи им безбедно да држат тешки товари. Користете технологија за дигитално печатење за печатење на сликата, нема да исчезнат дури и да се користат многу години. Голем Капацитет. платнена торбичка со димензии 30 Х 40 см должина на ременот за рамо 25 СМ. Доволно голем за да ги носите вашите дневни предмети, како што се i Pad, списанија, паричник, очила и многу повеќе. Дајте им ги нашите торби за купување за повеќекратна употреба за супермаркет на вашите пријатели и семејството ќе ги инспирира да одат без пластика и да ја заштитат нашата прекрасна земја!. Погоден за Различни Прилики. кеси за повеќекратна употреба достапни во многу различни модели, погодни и за мажи и за жени. Уникатната шема ќе додаде забава за секојдневна употреба, совршена како торби за купување намирници, забави за забави, невестински туш, чанти за плажа, еколошки подароци, торба за теретана, чанти за подароци за деца за роденден, торба за библиотечна книга, занаетчиска торба или торба за јога! Овие чанти се исто така одлични подароци за него, млади или стари, за секоја пригода. Упатство За Нега. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. Супериорна услуга. Секое прашање ве молиме слободно кажете ни, ние ќе ви одговориме во рок од еден ден. Цртан Филм Алпака Платно Торба Торба - Плажа Торба Торби - Викенд Патување Торба-За Жени Симпатична Beетски Плажа Торба торба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Алуминиумски Паричник,Минималистички Алуминиумски Паричник За I Карти За ЖЕНИ, Торбичка За Чување На Држачот За Џебни Картички,Преносни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Алуминиумски Паричник,Минималистички Алуминиумски Паричник За I Карти За ЖЕНИ, Торбичка За Чување На Држачот За Џебни Картички,Преносни

Опис : [Заштитен Случај Со Кредитна Картичка]Овој Држач За Кредитна Картичка со висококвалитетни алумин

DEN 2.00