• Ново
Преносни Тоте Чаша Спортски Вода Шише Пластични Чаши Вода Чаша Дипломиран Вода Чаша, 26.4 МЛ

Преносни Тоте Чаша Спортски Вода Шише Пластични Чаши Вода Чаша Дипломиран Вода Чаша, 26.4 МЛ

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Име : Дипломиран чаша вода. Големина : 9.4*2.9 во. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Стил : Светла површина/Матирана површина. боја : црна/розова/бела/сина. Карактеристики : . 1. Изработена од пластика за храна, нетоксична, подебела пластика ќе обезбеди надградени перформанси отпорни на удари за шишето. 2. Капакот за прашина, исто така, може да ја заштити течноста внатре од каква било контаминација и е безбеден за човечка употреба. Заклучување дизајн за заклучување на кога не пиете. 3. Вграден запечатувачки прстен отпорен на истекување, телото на шишето ротира во различни насоки, течноста е заклучена во шишето, нема да истекува, користете со доверба. 4. Донесете своја нараквица, можете да ја закачите на торбата или да ја носите со себе во секое време за лесно складирање. 5. Спортските шишиња со вода со време за пиење и инспиративни цитати се одлични за мерење на дневниот внес на вода, обезбедувајќи да останете хидрирани. И ви помага да ги постигнете секојдневните здравствени и фитнес цели. 6. Погоден за активности во затворени простории и на отворено, како што се канцеларија, теретана, училиште, возење велосипед, патување, планинарење и така натаму. Забелешка : . Големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од 0,4 инчи, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект. Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Изработена од пластика за храна, нетоксична, подебела пластика ќе обезбеди надградени перформанси отпорни на удари за шишето. Капакот за прашина, исто така, може да ја заштити течноста внатре од каква било контаминација и е безбеден за човечка употреба. Заклучување дизајн за заклучување на кога не пиете. Вграден запечатувачки прстен отпорен на истекување, телото на шишето ротира во различни насоки, течноста е заклучена во шишето, нема да истекува, користете со доверба. Донесете своја нараквица, можете да ја закачите на торбата или да ја носите со себе во секое време за лесно складирање. Спортските шишиња со вода со време за пиење и инспиративни цитати се одлични за мерење на дневниот внес на вода, обезбедувајќи да останете хидрирани. И ви помага да ги постигнете секојдневните здравствени и фитнес цели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ла принцеза енкантада: комедија де магија де гран еспекуло ен куатро актос, он прологови и диез и сеис куадрос ен проса и версо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ла принцеза енкантада: комедија де магија де гран еспекуло ен куатро актос, он прологови и диез и сеис куадрос ен проса и версо

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

DEN 2.00
Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дневна Сетовип На Шема : Цврста Боја :

DEN 0.67
Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88