• Ново
Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви РОЗОВА XL

Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дневна Сетовип На Шема : Цврста Боја : Бела, Портокалова, Розова Црвена, Зелена, Каки, Виолетова, Розова, Црна (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук 35% Полиестернеклин : Должина На Лапелтопс : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Должина : Краток Струк : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимска Пригода : Погоден Секојдневен, Дневен, Кантри Концерт, Дом, Вокации, Надвор, Забава, Клуб, Ноќно Излегување, Улица, Состаноци, ВИКЕНД, КАНЦЕЛАРИЈА, УЧИЛИШТЕ, ПЛАЖА, одмор, патување итн.Карактеристики : 1. Обични 2 парчиња облека, одлична ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно.2. Женски салони комплети со класичен дизајн со цврста боја, вклучувајќи кошули со копчиња со долги ракави со ревер со еластични шорцеви со врвки за половината.3. Салонот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, спорт, јога, вежбање, фитнес, тренинг, трчање, џогирање, спортска облека, домашна облека,носење сон итн. Содржина на пакетот : 1 Х Жени 2 Парчиња Поставени (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Салон, Секојдневни Лабави 2 Парчиња Облека за Дами, Обичен Костум со Цврста Боја. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Дводелни Облеки За Жени, Долги Ракави, Блузи Со Кошули Со Копчиња, Трендовска Блуза Со Еднобојна Боја, Еластични Панталони Со Права Нога Со Висок Струк, Отворен Преден Дел, Лабаво Вклопување, Шорцеви Со Врвки, Секојдневни Пижами За Дневна Облека. Повод-Комплети За Носење Дневна Облека За Жени Совршени За Пешачење, Клубска Облека, Работа, Бизнис, Одмор, Патување, Шопинг, Забава, Клуб, Скара, Дом и Секојдневна Секојдневна Облека. Овие Комплети Панталони Со Права Нога Ќе Го Направат Вашиот Одмор Малку Повеќе Стилски И Лесен!. Натпревар-Комплетите За Дневна Соба Можат Да Се Носат Отворени со Резервоар За Излегување, Симпатичниот Комплет Може Да се Носи Заедно или Одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM Откријте го светот на модата СО RE

DEN 199.52
Задоволство Орални Капки Тајни Среќни Капки Среќни Хормони Капки Жени Подобрување На Чувствителноста Зајакнување На Нивото На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Задоволство Орални Капки Тајни Среќни Капки Среќни Хормони Капки Жени Подобрување На Чувствителноста Зајакнување На Нивото На

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 3.00
Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова

Главен Материјал : Пердув Големина : Како Што Покажува Сликата Количина : 1 ПАРЧИЊА Карактеристики : Висо�

DEN 2.00
Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Панталони Секојдневен, Женски Секојдневен Тренинг Широки Панталони За Нозе Со Џебови Копчиња За Истегнување На Хеланки

божиќ 2022 кошула жени божиќни кошули со долги ракави женски божиќни кошули со долги ракави фустани маици

DEN 255.84
Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88