• Ново
Океан ПРЕДВОДЕНИ Бои ДМ Допир Панел Контролер

Океан ПРЕДВОДЕНИ Бои ДМ Допир Панел Контролер

Buyers rating:
DEN 15472.16

Износ

Контролорот На Панелот За Допир DMX ви овозможува да ја контролирате бојата на ВАШИТЕ PRO Серии HD Бои подводни светла со притискање на копче. Оваа интелигентна контролна тастатура чувствителна на допир му овозможува на корисникот лесно да програмира до 8 сцени за осветлување со до 24 динамични или статични сцени. Целосна контрола НА RGBW преку дисплеј чувствителен на допир. Програмабилно преку вклучениот УСБ - кабел и контролен софтвер. Компатибилен Со Океани Про Серија HD.Отпорен на прскање; Лесен за употреба; 5,5 - 12 V DC; Компатибилен со океански про Серија hd бои модели Отпорни На Прскање. Лесен за употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога
  • Ново
Оценка на клиентот:

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога

1 изработен е од полиестер, сурови влакна и Задебелена Оксфордска ткаенина со водоотпорна обвивка, која

DEN 0.67