• Ново
Потпис Спиење Труле 8 Независно Обвиткан Серпентина Футон Душек, Полиестерски Лен, Полн, Вистински Црн

Потпис Спиење Труле 8 Независно Обвиткан Серпентина Футон Душек, Полиестерски Лен, Полн, Вистински Црн

Buyers rating:
DEN 3519.84

Износ

Со олеснување на точката на притисок 486-брои џебни пружински калеми фалсификувани од челик со 12 гуми поставени помеѓу слоевите на термобрзано полиестерско амортизирање со висока густина, преносот на движење и опуштеноста се минато во корист на поддршката на цврсто ниво. 1-година ограничена гаранција. Достојна за секоја гостинска соба или домашна канцеларија, нејзината лесно преклоплива конструкција овозможува брза конверзија помеѓу положбите на софата и креветот и неговата мека покривка слична на лен се одликува со паметно и стилско тафтување што помага да се одржи обликот на душекот. Бруто тежина : 59. нето тежина : 65 фунти. Картон димензии : 58 "Л х 12. Бруто тежина : 59. Достојна за секоја гостинска соба или домашна канцеларија, нејзината лесно преклоплива конструкција овозможува брза конверзија помеѓу положбите на софата и креветот и неговата мека покривка слична на лен се одликува со паметно и стилско тафтување што помага да се одржи обликот на душекот. Капакот на душекот може да се исчисти на самото место со влажна крпа. Составен Во Канада со употреба на 50% рециклирани полиестерски влакна, овој еколошки душек футон е дизајниран за удобност од висока класа и постигна Сертификат За Злато Од Грингард за да му служи на вашиот дом со чиста сметка за здравјето на воздухот во затворените простории. Целосна големина футон душек димензии : 74 "L x 52. Одликувајќи се со 486-брои независно обвиткани челични пролетни калеми завиткани помеѓу 2-странични слоеви на термобрзана полиестерска облога со висока густина, дизајнот На Трул ви овозможува да го ротирате душекот за да го минимизирате абењето и да ја задоволите вашата потреба за поддршка на цврсто ниво. Капакот на душекот може да се исчисти на самото место со влажна крпа. Бродови валани во кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Задоволство Орални Капки Тајни Среќни Капки Среќни Хормони Капки Жени Подобрување На Чувствителноста Зајакнување На Нивото На
  • Ново
Оценка на клиентот:

Задоволство Орални Капки Тајни Среќни Капки Среќни Хормони Капки Жени Подобрување На Чувствителноста Зајакнување На Нивото На

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

DEN 3.00
Летни Облеки За Мажи Комплети За Активна Облека Комплети Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Апстрактно Геометриско 3д Дигитално
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Облеки За Мажи Комплети За Активна Облека Комплети Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Апстрактно Геометриско 3д Дигитално

Ткаенина Висококвалитетната полиестерска ткаенина носи брзо суво, 4 насочно истегнување, без намигну�

DEN 559.84
Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња

За Оваа Ставка Стил На Перење : Механичко Перење Карактеристика : Ладење Модел : Цврст Материјал : Влакна.

DEN 1.00
Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40
Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чолиус Девојче Без Ракави Оглавник Возбуда Ромпер Писмо Печатење Широка Нога Шпагети Ремен Ребрести Плетен Комбинезон Летна

Овој ромпер без ракави за бебиња е украсен со чипка и има сладок дизајн на лак Атрибут На Производот Мат�

DEN 199.52
Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дневна Сетовип На Шема : Цврста Боја :

DEN 0.67