• Ново
Силиконски Калап Во Форма На Гитара, Домашна Мувла За Чоколадна Решетка Од Чоколадо, Алатка За Печење Мувла За Торта

Силиконски Калап Во Форма На Гитара, Домашна Мувла За Чоколадна Решетка Од Чоколадо, Алатка За Печење Мувла За Торта

Buyers rating:
DEN 223.52

Износ

Детали за производот Силиконски калап во форма На Гитара, домашна мувла ЗА чоколадна решетка ЗА чоколадо, алатка за печење калапи за колачи : калапот за силиконски чаши е изработен од силиконски материјал и може повторно да се користи. Се користи за печки, микробранови, фрижидери.Лесно за чистење. Не грижете се за чистење. Нелеплив, лесен за лупење и чистење.Совршена работа и магично чувство : многу е лесен за употреба, дури и децата лесно можат да го направат, совршен ЗА семејна САМОДОВЕРБА, а вие и вашите деца ќе си поминете одлично.Широко користени : Овие калапи се одличен избор за правење слатко чоколадо, мраз, коцки мраз, бонбони, чизкејк, украси за колачи, сапун, свеќи, восок и многу повеќе, што ви носи добри резултати совршен за печење за претстојните настани или забави, како Што Се Нова година, карневалски родендени, Денот на Вљубените, Велигден итн.Боја : како што е прикажано на сликата, (поради разликите помеѓу различните монитори, може да има мали разлики во бојата на сликата. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, благодарам!) Производот вклучува : 1 мувла големина : 17.2 * 10.5 * 1.8 материјал : Силиконска Тежина : 41,3 g ТИМПЦВ СИЛИКОНСКИ Калап ВО Форма НА ГИТАРА, Домашна Мувла За Чоколадна Решетка Од Чоколадо, Алатка За Печење Мувла За Торта (Розова).

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM Откријте го светот на модата СО RE

DEN 199.52
Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај

Еднорозите Сакаат Тако Розова Чудна Фантастична Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Модерен Дрес широк 56

DEN 0.33
Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88
Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]

Хејли Бонар Голема Ѕвезда (ЦД НОВО)Етикета : Попладне Рекордсформат : Датум На Издавање : 08 Јули 2008не На Д

DEN 233.44