• Ново
Држачи За шишиња За шишиња со црна Чаша За Внатрешни Работи На Автомобил-Камион, Монтирање На Цртичка

Држачи За шишиња За шишиња со црна Чаша За Внатрешни Работи На Автомобил-Камион, Монтирање На Цртичка

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Детали за предметот : * Сосема нов и квалитетен.* Изработени од пластика, мали и практични . * Држи големи чаши, шишиња или лименки, сугерираат дека дијаметарот на контејнерот е максимум . 7см / 0.23".*Ги држи вашите пијалоци и се спротивставува на истурање.*Лесен за инсталирање. Се вклопува во каналите на куќиштето.*Држачот за пијалок може да се користи на речиси сите возила и да се вклопи во секоја конзерва.Спецификации : * Тип : Држач За Чаши За Вода Во Автомобил*Материјал : Пластика*Количина : 2 парчиња*Боја : Црна*Големина На Предметот : 14*7*14см / 5.5*2.8*5.5 " (L*W*H)*Поставеност На Возило : Центар, Содржина На Задниот Пакет : 2 * Држач за Чаши За Вода За Автомобил 2 парчиња Држачи За Шишиња Со Црни Чаши За Внатрешни Работи На Автомобил-Камион, Монтирање На Цртичка На Куќиштето. Материјали : Изработени од висококвалитетни материјали, робусни и издржливи, безбедни и удобни за употреба. Големина : одговара на соодветниот модел за да одговара на вашите потреби за работна алатка, проверете дали е големината што ви треба пред да ја купите. Функција : Ова е добар придружник што ви треба на вашите алатки, давајќи ви попогоден работен век, во случај да сте зафатени во затворени простории и на отворено. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите е-пошта 24 часа на ден.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Карго Панталони За Мажи Плус Големина Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спортска Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина

Мажите Спојување Комбинезони Секојдневен Џеб Спорт Работа Секојдневен Панталони Целосна Должина Пант�

DEN 399.84
Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40
ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога
  • Ново
Оценка на клиентот:

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога

1 изработен е од полиестер, сурови влакна и Задебелена Оксфордска ткаенина со водоотпорна обвивка, која

DEN 0.67
Самиот Џеб Склопувачки Риболов Прачка Ролна Комбо Мини Пенкало Риболов Пол Комплет Телескопски Риболов Прачка Ролна Комбо Комплет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Самиот Џеб Склопувачки Риболов Прачка Ролна Комбо Мини Пенкало Риболов Пол Комплет Телескопски Риболов Прачка Ролна Комбо Комплет

Можете да уживате во риболов наскоро со оваа подготвена риболов ролна и прачка комбо Само 8.0 во пропадна

DEN 1.33
Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88
Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен

Комплет качулка за бод и панталони, детски дуксер од руно и панталони, детска облека за цртани филмови, д

DEN 1.67