• Ново
Пренослива Издржлива Глава За Печатење, Глави За Печатење На Печатачи, За Скенери Делови Печатачи Компјутерска Канцеларија

Пренослива Издржлива Глава За Печатење, Глави За Печатење На Печатачи, За Скенери Делови Печатачи Компјутерска Канцеларија

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Пренослива Издржлива Глава За Печатење, Глави За Печатење На Печатачи, За Скенери Делови Печатачи Компјутерски Канцеларии Спецификација : Услов : Тип На Ставка : Печатење Во Боја Материјал : Абсколор : Како Што Покажаа Сликите Модел : QY6-0063 Fitment : Одговара ЗА Pixma i P6600 D i P6700 D Пакет Листа : 1 x Глава За Печатење 1 x Заштитен Капак Забелешка : Пред да ја инсталирате млазницата/главата за печатење, проверете дали Дека Нема Проблем Или Абнормалност Во Машината. Неуспесите на главната табла и единицата за чистење на машината може да предизвикаат краток спој и изгорување на главата на млазницата/печатењето.Главата на млазницата/печатењето е специјален додаток кој не е покриен со гаранцијата. Ве молиме користете го оригиналното мастило за новата глава. Неоригиналното мастило може да предизвика блокирање или укинување на новата глава на млазницата/печатењето. Главата за печатење во боја, не е лесна за заглавување, може да печати слики во боја, фотографии и документи. Боја за печатење погоден за pixma i P6600 D i P6700 D, совршен натпревар. Разумна структура, едноставно склопување и расклопување, лесна за одржување. Опремен со заштитен капак, не е лесен за кршење, има стабилни перформанси. Главата за печатење ќе печати тест хартија за да го тестира ефектот, строго тестирање за да се осигура.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Облеки За Мажи Комплети За Активна Облека Комплети Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Апстрактно Геометриско 3д Дигитално
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Облеки За Мажи Комплети За Активна Облека Комплети Маици И Шорцеви Со Кратки Ракави Апстрактно Геометриско 3д Дигитално

Ткаенина Висококвалитетната полиестерска ткаенина носи брзо суво, 4 насочно истегнување, без намигну�

DEN 559.84
Секси Танц Жени Широки Панталони Долги Панталони Со Висок Струк Боемски Костим За Играње Панталони Панталони Со Цврста Боја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Секси Танц Жени Широки Панталони Долги Панталони Со Висок Струк Боемски Костим За Играње Панталони Панталони Со Цврста Боја

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Комбинезон, Широк Костим За Играње Нозе, До�

DEN 399.84
Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Салон Поставува Еднобојни Секојдневни Костуми Облека Со Долги Ракави Со Џебна Дневна Облека Кошула За Секојдневно Носење+Шорцеви

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Дневна Сетовип На Шема : Цврста Боја :

DEN 0.67
Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]

Хејли Бонар Голема Ѕвезда (ЦД НОВО)Етикета : Попладне Рекордсформат : Датум На Издавање : 08 Јули 2008не...

DEN 233.44