• Ново
Самиот Џеб Склопувачки Риболов Прачка Ролна Комбо Мини Пенкало Риболов Пол Комплет Телескопски Риболов Прачка Ролна Комбо Комплет

Самиот Џеб Склопувачки Риболов Прачка Ролна Комбо Мини Пенкало Риболов Пол Комплет Телескопски Риболов Прачка Ролна Комбо Комплет

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Можете да уживате во риболов наскоро со оваа подготвена риболов ролна и прачка комбо. Само 8.0 во пропадна должина за да се вклопи во вашиот џеб или риболов справи. Стаклени челични влакна прачка, цврсти и силни, слободни да се борат со голема игра риба. Ќе бидете изненадени од ова. мини риболов ролна и род комплет. Спецификација : . Риболов Прачка : . Модел : 1м / 1,4 М / 1,6 М (по избор). Материјал : алуминиумска легура и Стаклени челични влакна. Боја : Зелена / Виолетова / Златна / Црна / Сребрена / Сина / Црвена (по избор). Тежина : 80гр / 2,8 мл. Риболов Ролна : . Материјал : алуминиумска легура . Сооднос на менувачот : 4.3 : 1. Топчести Лежишта : 2+1. Пакет листа : . 1 * Риболов Прачка . 1 * Врти Ролна Со Линија Ролна И Прачка Комбинации : Уживајте во риболов наскоро со оваа подготвена риболов ролна и прачка комбо. Риболов Прачка : шипка Од стаклени челични влакна, цврста и силна за борба со големи риби и обвивка од алуминиумска легура, отпорна на корозија и лесна. Риболов Ролна : Мини ролна за предење со риболовна линија, сооднос 4,3 : 1, 2+1бб со бакарна оска за непречено и лесно ракување. Дизајниран за Риболов : само 9,8 мл, лесен за лесен транспарентен и 8,0 инчи во должина на колапс за да се вклопи во вашиот џеб или справи за риболов, работи добро во слатководни и солени води.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ткаенина од лажица-Еднорози И Тако Еднорог Тако Магичен Каваи Слатка Храна Виножито Отпечатено На Модерна Ткаенина од Дрес покрај

Еднорозите Сакаат Тако Розова Чудна Фантастична Ткаенина Отпечатена Од Лажица Бти Модерен Дрес широк 56

DEN 0.33
ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога
  • Ново
Оценка на клиентот:

ПАРК Водоотпорен Автомобил За Миленичиња Автомобилски Теренец Заштитник На Задниот Багажник Подлога За Покривање Перница Нога

1 изработен е од полиестер, сурови влакна и Задебелена Оксфордска ткаенина со водоотпорна обвивка, која

DEN 0.67
Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рачно изработен Фаќач На Соништа Со Камења И Монистра Домашна Спална Соба Автомобил Декор Подарок За Деца Возрасни, Виолетова

Главен Материјал : Пердув Големина : Како Што Покажува Сликата Количина : 1 ПАРЧИЊА Карактеристики : Висо�

DEN 2.00
Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хејли Бонар - Голема Ѕвезда [ЦД]

Хејли Бонар Голема Ѕвезда (ЦД НОВО)Етикета : Попладне Рекордсформат : Датум На Издавање : 08 Јули 2008не На Д

DEN 233.44
Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен

Комплет качулка за бод и панталони, детски дуксер од руно и панталони, детска облека за цртани филмови, д

DEN 1.67
Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Летен Комбинезон Без Ракави Против Вратот Трегери Со Цврста Боја Летен Ромпер Камизола Суспендиран Комбинезон

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM Откријте го светот на модата СО RE

DEN 199.52
Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40