• Ново
[Пакет] Заштитник За Калено Стакло Заштитник На Границата Заштитен Заштитник Јасен Капак ЗА TCL XE 5G 5087Z 6.52

[Пакет] Заштитник За Калено Стакло Заштитник На Границата Заштитен Заштитник Јасен Капак ЗА TCL XE 5G 5087Z 6.52

Buyers rating:
DEN 126.08

Износ

Нежен допир : лепилата, лесни за инсталирање, блиску до екранот,не влијаат на чувствителноста на допир на екранот на допир. Ова е навистина погодно за случаи и лесно за инсталирање, нема да се подигне и меур на рабовите. Компатибилен со : TCL 20 XE 5 G 5087 Z 6.52" . Пакетот вклучува : 2x Стаклен Заштитник На Екранот, 2x Влажни/Суви Марамчиња, 2x прашина прашина-апсорбер и Упатство За Инсталација и Употреба. [2 Пакет] Заштитник На Калено Стакло Заштитник На Границата Заштитен Заштитник Јасен Капак ЗА TCL 20 XE 5 G 5087 Z 6.52".

Карактеристики

Производи во категоријата

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мизуно У2МБ Трчање Патека И Терен Носете Мтц Модел Трки Хулахопки Половина Динамоција Одговара На Растеглива Морнарица Неолиме

ГОЛЕМИНА : и половината (големина на екранот на производителот : 71 см ~ 77 см); ГОЛЕМИНА : 2xl половината (прои

DEN 1310.88
Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен

Комплет качулка за бод и панталони, детски дуксер од руно и панталони, детска облека за цртани филмови, д

DEN 1.67
Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет За Долна Облека Од Тантела Женска Долна Облека За Чипка Жени Комплет Женска Долна Облека Комплет Чипка Женски Гаќички

комплет за долна облека од тантела женска долна облека за чипка женски комплет за долна облека од танте�

DEN 86.40
Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лето Миленичиња Само Ладење Мат-Кучиња Мачки Перат Мраз Свила Ладење Мат, Дише Миленичиња Гајба Перница Спиење Рампа За Кучиња

За Оваа Ставка Стил На Перење : Механичко Перење Карактеристика : Ладење Модел : Цврст Материјал : Влакна.

DEN 1.00