• Ново
Стерео Кабел, Машки На Машки Женски Метални Школка На Двојна Y Сплитер Кабел 19.7 Во За

Стерео Кабел, Машки На Машки Женски Метални Школка На Двојна Y Сплитер Кабел 19.7 Во За

Buyers rating:
DEN 171.36

Износ

1/4 Инчен Стерео Кабел, Машки До 1 Машки 1 Женски Метална Обвивка 6,35 мм До Двојна 6,35 Мм И Сплитер Кабел 19,7 во спецификација : Тип На Ставка : 6,35 мм До Двојна 6,35 Мм Сплитер Кабел Материјал : Алуминиумска Легура Должина : Прибл. 0,5 m/19,7 invire Спецификација : OD : 5. 0mm7/0,12 П.н.е. x 2 C + 10/0. 12 П. н. е. x 1c Пакет Листа : 1 x 6,35 mm До Двојна 6,35 mm Y Сплитер Кабел Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка. Компатибилен : Y сплитер кабелот е погоден за домашна звучна опрема како што се засилувачи, микрофони, миксери, звучници, музички тастатури, гитари, електрични пијана, хифи системи, опрема за домашно кино или AV . Професионален : 1/4 инчен стерео кабел е 6,35 мм до 6,35 мм машки и 6,35 мм женски порта. Има три стерео приклучоци од 1/4 инчи 6,35 мм. Две стерео : 6,35 мм до двојна 6,35 мм И сплитер кабел може да ви помогне да се подели еден стерео во две стерео. Не може да комбинира два излеза во еден влез.

Карактеристики

Производи во категоријата

ACDelco 6SD84XR Кабел За Батерија
  • Ново
Оценка на клиентот:

ACDelco 6SD84XR Кабел За Батерија

Кабелот за батерии ACDelco изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние пр�

DEN 1.67
Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bzdaisy Бод Руно Дуксер И Панталони Сет-Симпатична и Пријатна Соодветна Облека За Деца Кои Го Сакаат Симпатичниот Син Вонземјанин-Совршен

Комплет качулка за бод и панталони, детски дуксер од руно и панталони, детска облека за цртани филмови, д

DEN 1.67